+48 (58) 344-30-59 zapytania@lobby-meble.pl

O NAS

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Dostarczamy meble biurowe i metalowe dla każdej firmy!

Przygotowujemy projekty aranżacji mebli biurowych

LOBBY meble sp. z o.o. to zespół doświadczonych handlowców w branży kompleksowego wyposażania firm i instytucji z terenu całej Polski. Nasz profesjonalizm, zaangażowanie i budowanie dobrych relacji z klientami wyróżniają nas spośród firm o podobnym charakterze. Proponujemy bardzo szeroki zakres asortymentu meble biurowe gabinetowe, pracownicze, recepcyjne, konferencyjne, meble metalowe biurowe, warsztatowe, socjalne, medyczne szafki skrytkowe i ubraniowe do szatni pracowniczych i szkolnych fotele i krzesła regały metalowe do archiwów i magazynów sejfy Na liście zadowolonych klientów mamy urzędy administracji państwowej, instytucje, szkoły, uczelnie, placówki służby zdrowia, zakłady produkcyjne, banki i tysiące innych firm. Jako bezpośredni dystrybutorzy najlepszych producentów dostarczamy towar najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. W zależności od rodzaju i ilości asortymentu każdy klient może negocjować jak najkorzystniejsze dla siebie warunki dostawy. Proponujemy doradztwo w zakresie doboru wyposażenia, bezpłatne projekty i aranżacje, zapewniamy transport i usługi montażowe.

DESIGN

Jesteśmy świadomi roli przedmiotów w najbliższym otoczeniu i ich interakcji z użytkownikiem. Wspólnie z uznanymi w branży projektantami, tworzymy funkcjonalne i komfortowe rozwiązania, które korzystnie wpływają na samopoczucie użytkowników i jakość ich pracy.

SZYBKA DOSTAWA

Naszym klientom zapewniamy szybki transport zamówionych towarów oraz usługi montażowe.

KREATYWNE POMYSŁY

Dla architektów oraz wszystkich zainteresowanych designem i urządzaniem wnętrz możemy udostępnić bazę obiektów do programów AutoCAD, 3DS Max i Arcon oraz komplet tekstur ułatwiających wizualizację naszych pomysłów.

POPROŚ O WYCENĘ

POPROŚ O WYCENĘ