Odwiedź nas na Facebooku

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu - chętnie udzielimy wsparcia w zakresie doboru optymalnych rozwiązań dla Państwa potrzeb i budżetu. Odpowiemy na Państwa wiadomość tak szybko jak to możliwe.

Imię i nazwisko

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Poproś o wycenę
Zadaj pytanie

Oferujemy w najlepszych cenach Meble biurowe i wyposażenie dla firm

LOBBY meble to zespół doświadczonych handlowców w branży kompleksowego wyposażania firm i instytucji z terenu całej Polski. Nasz profesjonalizm, zaangażowanie i budowanie dobrych relacji z klientami wyróżniają nas spośród firm o podobnym charakterze.

Dostarczamy: meble biurowe, biurka , szafy aktowe, regały biurowe, stoły konferencyjne – szafy RODO, szafy na dokumenty niejawne, szafy na akta osobowe – szafy ubraniowe BHP, szafy skrytkowe, fotele biurowe, krzesła konferencyjne, regały metalowe.

Dostarczamy meble najlepszych producentów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Każdy klient może negocjować cenę i jak najkorzystniejsze dla siebie warunki dostawy.
Proponujemy doradztwo w zakresie doboru wyposażenia, bezpłatne projekty i aranżacje, zapewniamy transport i usługi montażowe.

Nasi klienci to: urzędy administracji państwowej, instytucje, szkoły, uczelnie, placówki służby zdrowia, zakłady produkcyjne, banki i tysiące innych firm.

Zapraszamy do współpracy !

Dlaczego warto u nas zamawiać ?

Nowoczesny design oferowanych mebli

Jesteśmy świadomi roli przedmiotów w najbliższym otoczeniu i ich interakcji z użytkownikiem. Wspólnie z uznanymi w branży projektantami, tworzymy funkcjonalne i komfortowe rozwiązania, które korzystnie wpływają na samopoczucie użytkowników i jakość ich pracy.

Szybka dostawa zamówionych towarów

Naszym klientom zapewniamy szybki transport zamówionych towarów oraz usługi montażowe. Większość z naszych mebli dostępna jest już od 7 dni roboczych.

Mamy kreatywne pomysły

Tworzymy przestrzeń biurową zgodnie z aktualnymi trendami wykorzystując najnowocześniejsze wzornictwo wiodących polskich producentów. Optymalnie i racjonalnie wykorzystujemy powierzchnię. Zaprojektowane przez nas wnętrza są przyjazne i sprzyjają wysokiej efektywności pracy.

Bezpłatne doradztwo
i konsultacje

Nasi doradcy udzielą Państwu kompleksowego wsparcia w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań i budżetu.

Serwis

Zapewniamy serwis podczas dostawy, w trakcie trwania gwarancji oraz serwis pogwarancyjny. Zapewniamy wsparcie techniczne na każdym etapie użytkowania wyposażenia.

Zapraszamy na konsultację do naszego showroomu w Gdańsku Oliwie

Klienci o nas: